Razem (brutto): 0,00 zł
opis produktu

3 lata gwarancji

Przeznaczone dla użytkowników prywatnych pracujących na dużych powierzchniach, w których szczególny nacisk położono na ergonomiczne i funkcjonalne  rozwiązania konstrukcyjne.

  • Modele wchodzące w skład linii COMFORT wyposażone są w kosz do zbierania trawy wykonany z płótna i tworzywa, ponadto charakteryzują się nową konstrukcją kół i profilem bieżnika; koła zamontowane są na łożyskach, co zwiększa płynność jazdy.
  • Wysokość cięcia jest niezależna i można ją wyregulować na każdym kole w 4 pozycjach za pomocą ergonomicznych dźwigni. Ergonomiczna dźwignia hamulca silnika gwarantuje pewny chwyt i wygodne uruchamianie.
  • Wszystkie modele wyposażone są seryjnie w noże do rozdrabniania, które rozdrabniają skoszoną trawę, dzięki czemu wypełnia ona znacznie lepiej kosza o pojemności 70 litrów.
  • Zaślepka zamykająca wylot, zamieniający maszynę w urządzenie rozdrabniające, jest dostępna, jako wyposażenie opcjonalne w modelach G 48. Dzięki temu systemowi, trawa jest kilkakrotnie cięta następnie rozdrobniona jest równomiernie rozrzucana na trawniku Po rozłożeniu, trawa stanowi naturalny nawóz dostarczający substancji organicznych koniecznych do wzrostu trawy.

 

*Warunki gwarancji to między innymi: - 60 miesięcy przy zakupie konsumenckim - 12 miesięcy przy zakupie niekonsumenckim.- konieczność dokonywania płatnych przeglądów przed upływem 12,24,36 i 48 miesięcy ( w przypadku 60 miesięcznej gwarancji). 

.

czytaj więcej
Dane techniczne
Korpus stal
Szerokość koszenia 46 cm
Napęd napęd (3,6 km/h)
Wysokość cięcia od 28 do 75 mm
Pojemność kosza 70 l
Ciężar 30,1 kg
Pojemność silnika 140 cm³
Koła łożyska kulkowe
Regulacja cięcia centralna
Opcja po zakupieniu zaślepki kanału wyrzutowego kosiarka uzyskuje funkcję mielenia
Silnik marka/model B&S seria 550 E OHV
Do pobrania
Instrukcja G48-53 Comfort Plus
Opinii (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Może zainteresują Cię podobne produkty...