Razem (brutto): 0,00 zł
opis produktu

3 lata gwarancji

 Przeznaczone dla użytkowników prywatnych pracujących na dużych powierzchniach, w których szczególny nacisk położono na ergonomiczne i funkcjonalne  rozwiązania konstrukcyjne.

  • Modele wchodzące w skład linii COMFORT wyposażone są w kosz do zbierania trawy wykonany z płótna i tworzywa, ponadto charakteryzują się nową konstrukcją kół i profilem bieżnika; koła zamontowane są na łożyskach, co zwiększa płynność jazdy.
  • Wysokość cięcia jest niezależna i można ją wyregulować na każdym kole w 4 pozycjach za pomocą ergonomicznych dźwigni. Ergonomiczna dźwignia hamulca silnika gwarantuje pewny chwyt i wygodne uruchamianie.
  • Wszystkie modele wyposażone są seryjnie w noże do rozdrabniania, które rozdrabniają skoszoną trawę, dzięki czemu wypełnia ona znacznie lepiej kosza o pojemności 70 litrów.
  • Zaślepka zamykająca wylot, zamieniający maszynę w urządzenie rozdrabniające, jest dostępna, jako wyposażenie opcjonalne. Dzięki temu systemowi, trawa jest kilkakrotnie cięta następnie rozdrobniona jest równomiernie rozrzucana na trawniku Po rozłożeniu, trawa stanowi naturalny nawóz dostarczający substancji organicznych koniecznych do wzrostu trawy.
  • Prezentowny model wyposażony jest w elektryczny rozruch.

 

 *Warunki gwarancji to między innymi: - 60 miesięcy przy zakupie konsumenckim - 12 miesięcy przy zakupie niekonsumenckim.- konieczność dokonywania płatnych przeglądów przed upływem 12,24,36 i 48 miesięcy ( w przypadku 60 miesięcznej gwarancji). 

 

czytaj więcej
Dane techniczne
Korpus stal
Szerokość koszenia 51 cm
Napęd napęd (3,6 km/h)
Wysokość cięcia od 28 do 75 mm
Pojemność kosza 70 l
Ciężar 32,0 kg
Pojemność silnika 166 cm³
Koła łożyska kulkowe
Regulacja cięcia centralna
Opcja po zakupieniu zaślepki kanału wyrzutowego kosiarka uzyskuje funkcję mielenia
Silnik marka/model EMAK K 655i OHV
Opinii (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Może zainteresują Cię podobne produkty...