Razem (brutto): 0,00 zł

Filtruj według

Producenci
Cena

Kosiarki spalinowe z napędem

Kosiarki spalinowe z napędem dostępne na naszej stronie internetowej to produkty znakomitych marek, takich jak Oleo-Mac oraz Victus. Są to urządzenia najwyższej jakości, posiadające 5-letnią gwarancję. Zostały stworzone z myślą o tych, którym zależy na pięknym wyglądzie trawnika. Aby skutecznie pielęgnować swój ogród warto zainwestować w najwyższej jakości sprzęt, który dodatkowo można otrzymać w atrakcyjnej cenie oraz nie obawiać się trudności związanych z użytkowaniem urządzenia.

Kosiarki spalinowe z napędem znakomicie sprawdzą się w przypadku dużych powierzchni. Gwarantujemy sprawne poruszanie się kosiarki po podłożu, co jest możliwe dzięki kołom na łożyskach - zapewniają one płynną jazdę także po nierównych, trudnych podłożach. Kosiarki dostępne w naszym sklepie to urządzenia proste w obsłudze. Wyposażone w funkcje takie jak: mielenie, boczny wyrzut oraz zbierania do kosza. Szczególnie ważny jest tryb rozdrabniania, dzięki któremu trawa jest cięta na drobne elementy i równomiernie rozrzucana po trawniku. Modele te są również zaopatrzone w możliwość regulacji wysokości cięcia, którą można dostosować do indywidualnych potrzeb.

Dodatkowo kosiarki prezentują się zgrabnie i estetycznie. Dzięki napędowi koszenie odbywa się znacznie szybciej i łatwiej niż dotychczas. Urządzeniami łatwo się manewruje, ponieważ posiadają koła na stalowych łożyskach. Zapewniają także stabilny, wygodny i pewny chwyt - dzięki ergonomicznej dźwigni hamulca silnika i napędu. Nasze modele posiadają ergonomiczne i funkcjonalne rozwiązania konstrukcyjne. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Gwarantujemy znakomite warunki cenowe oraz szybką realizację zamówienia. Skorzystaj z naszych usług i ciesz się pięknym wyglądem swojego ogrodu!