Razem (brutto): 0,00 zł

Filtruj według

Producenci
Cena
Dysza

Opryskiwacze akumulatorowe

Opryskiwacze akumulatorowe marki Keeper pomogą zadbać o Twój ogród w skuteczny i nowoczesny sposób. Umożliwią oprysk zieleni bez konieczności dostępu do źródła prądu. Będą niezastąpione również w pomieszczeniach zamkniętych, gdzie cicho, bez emisji spalin mogą służyć np. do oprysków sanitarnych. Produkowane w Hiszpanii na bazie najlepszych jakościowo akumulatorów, co zapewnia najwyższą jakość wykonania wszystkich modeli.

Opryskiwacze akumulatorowe marki Pulmic to w pełni profesjonalne opryskiwacze dostępne w dwóch wersjach: Industrial (VITON) oraz Agro. Bardzo istotną cechą dla marki Pulmic jest wyjątkowy system 3 prędkości, co jest niezwykle ważne dla profesjonalnych zastosowań ponieważ umożliwia dużą elastyczność podczas pracy. Modele Industrial (VITON) stosowane są do oprysków przy wykorzystaniu substancji takich jak: kwasy, węglowodory aromatyczne, produkty alkaliczne.

Opryskiwacze Pulmic w wersji Agro służą do bardziej tradycyjnych zastosowań, oprysków środkami owadobójczymi, herbicydami lub środkami grzybobójczymi czy alkoholami. Są przeznaczone do długotrwałej pracy. Produkowane w Hiszpanii na bazie najlepszych jakościowo akumulatorów, co zapewnia najwyższą jakość wykonania wszystkich modeli.