Razem (brutto): 0,00 zł

Filtruj według

Producenci
Cena

Traktorki ogrodowe

Traktorki ogrodowe marki Oleo-Mac dostępne w naszym sklepie to produkty najwyższej jakości. Sprawdzą się do pracy przy koszeniu dużych powierzchni: ogrodów, parków i innych publicznych terenów zielonych. Jeżeli zależy Ci na urządzeniu profesjonalnym, w rozsądnej cenie, to doskonale trafiłeś!

Zredukowany promień skrętu ułatwi manewrowanie również przy krzewach i roślinach. Można swobodnie sterować jazdą traktorka. Część modeli może pracować w trybie rozdrabniania, wymaga to jedynie zamontowania specjalnego zestawu. Dzięki temu ścięta trawa jest dokładnie rozdrabniana a następnie rozrzucana po trawniku - stając się naturalnym nawozem, który dostarcza trawnikowi substancji odżywczych. Posiadamy w swojej ofercie wiele modeli zarówno do użytku domowego, jak i do pielęgnacji bardzo dużych powierzchni i terenów miejskich. Dostępne w naszym sklepie maszyny oferują szereg funkcji, które ułatwiają pracę, zapewniają komfort użytkowania oraz satysfakcjonujące efekty koszenia. Gwarantujemy maksymalną autonomię pracy dzięki pojemnym zbiornikom na paliwo (aż 14 l!), wyposażonym we wskaźnik poziomu widoczny ze stanowiska kierownicy.

Nasze modele łączą w sobie niezawodność, wytrzymałość oraz podwyższone parametry koszenia. Praca nimi jest czystą przyjemnością. Traktorki posiadają szerokie koła, które mają specjalnie zaprojektowane bieżniki, dzięki którym trawa nie jest niszczona podczas koszenia. Zapewniamy o wytrzymałości naszych maszyn, gwarantujemy bardzo atrakcyjne warunki cenowe oraz współpracę na najwyższym poziomie. Dokonaj dobrego zakupu w naszym sklepie.