Razem (brutto): 0,00 zł

Filtruj według

Producenci
Cena

Kosiarki spalinowe bez napędu

Kosiarki spalinowe bez napędu dostępne w naszym sklepie to produkty najwyższej jakości renomowanych marek: Oleo-Mac oraz Victus. Są doskonałe w przypadku koszenia dużych trawników, działek czy innych zielonych terenów. Urządzenia spalinowe bez napędu posiadają szereg korzyści - przede wszystkim ich użytkowanie jest wygodne, a także tańsze w eksploatacji. Jeżeli poszukujesz trwałego, prostego w użyciu urządzenia spalinowego w atrakcyjnej cenie, to doskonale trafiłeś!

Gwarantujemy, że dostępne u nas produkty zapewniają płynną jazdę, a zastosowane koła na łożyskach pozwalają na bezproblemowe pokonywanie nierównego podłoża. Większość urządzeń posiada kosz na trawę o pojemności nawet 60 litrów, dlatego nie musimy się obawiać konieczności częstego opróżniania go. Dodatkowo niektóre modele Oleo-Mac oferują boczny kanał wyrzutowy, do użytku w miejscach gdzie nie ma potrzeby zbierania ściętej trawy. Wychodzimy naprzeciw rozmaitym oczekiwaniom klientów: tych, dla których liczą się koszty eksploatacyjne, jak i tych, dla których szczególne znaczenie mają ergonomiczne i funkcjonalne rozwiązania konstrukcyjne.

Dostępne w naszym sklepie modele posiadają możliwość regulacji wysokości cięcia dzięki ergonomicznym dźwigniom. W każdym przypadku istnieje opcja dostosowania wysokości cięcia do indywidualnych potrzeb. Posiadamy również maszyny, których najważniejszą funkcją jest szybkie skoszenie bez konieczności zbierania pokosu. Te urządzenia posiadają funkcję mielenia. Trawa jest wówczas cięta na drobne części i rozrzucana po trawniku w sposób równomierny. Każdy, nawet najbardziej wymagający klient znajdzie u nas coś dla siebie. Koszenie przy użyciu kosiarek spalinowych jest przyjemne, proste oraz mniej pracochłonne. Wszystkie modele posiadają 5-letni okres gwarancji. Gwarantujemy rewelacyjne warunki cenowe oraz zapewniamy o szybkiej realizacji zamówień! Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.