Razem (brutto): 0,00 zł

Jesteśmy "Oleo-Mac Polska".

Firma Victus-Emak Sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność w 1989 roku, jako Victus International Trading S.A. jedna z pierwszych firm w tym segmencie rynku. Podstawowym przedmiotem naszej działalności jest handel sprzętem ogrodniczym.

Od samego początku firma współpracowała z wiodącymi producentami europejskimi takimi jak CastelGarden czy Hozelock. Przez kolejne lata rozszerzaliśmy ofertę produktów, dobierając dostawców w taki sposób, aby sprostać rosnącym wymaganiom naszych klientów. Lata wytężonej pracy i dbałość o oferowanie produktów najwyższej jakości - bo jakość ma znaczenie - pozwoliły na szeroko pojętą ekspansję na rynku oraz osiągniecie pozycji jednego z liderów branży ogrodniczej w Polsce.

W roku 2005 Victus stał się członkiem grupy Emak, jednego z wiodących producentów sprzętu ogrodniczego w Europie, której produkty obecne są w 115 krajach na całym świecie. Producenta marki Oleo-Mac.

Aktualnie posiadamy w swojej ofercie produkty marek takich jak: Oleo-Mac, Victus, Ikra, OM Line, Hozelock, Chrysal, Haaga, Carlton, Rostaing, Kamikaze, Pulmic, Keeper.

Naszym celem jest oferowanie produktów i usług, które uczynią pracę w ogrodzie wydajną i przyjemną. Aby osiągnąć powyższe cele dążymy do stałego doskonalenia jakości obsługi, konkurencyjności oraz oferowania innowacyjnych produktów.

Za sukcesem, jakim jest silna pozycja naszej firmy na rynku polskim, stoją doświadczenie grupy Emak, działania zarządu i praca wysoko wykwalifikowanej kadry pracowniczej. Dla naszych klientów chcemy nadal się rozwijać, wdrażając innowacyjne rozwiązania w całym zakresie swojej działalności.