Razem (brutto): 0,00 zł
opis produktu

Uniwersalne kosiarki samojezdne Apache 92 charakteryzują się wysoką wytrzymałością oraz niezawodnością, co sprawia, że są one idealnym urządzeniem do oczyszczania nieużytków, na których znajduje się również roślinność wieloletnia, drzewa i krzewy, na obszarach nierównych i na stokach.

  • Wyposażone są one w mocne narzędzia tnące o jednym ostrzu z ruchomymi końcówkami. Szerokie bieżniki oraz niski środek ciężkości pozwalają na zachowanie maksymalnej stabilności maszyny również na nierównym terenie oraz na brzegach i w pobliżu rowów.
  • Wyposażone w liczne narzędzia ułatwiające pracę operatora, np. sprzęgło elektromagnetyczne, hydrostatyczną przekładnię, mechanizm różnicowy z możliwością blokady, który pozwala na pracę w prawie każdych warunkach terenowych oraz w centralną regulację wysokości cięcia..
  • Maksymalne zabezpieczenie operatora dzięki pałąkowi zabezpieczającemu, zabezpieczeniom bocznym oraz pasom bezpieczeństwa.
  • Dostępne również modele z napędem zintegrowanym 4x4: idealne do wyjątkowo nierównych terenów lub terenów o dużym nachyleniu.
Dane techniczne
Napęd hydrostatyczny 4x4, mechanizm różnicowy samoblokujący
Pojemność silnika Vanguard V-Twin OHV 627 cm3;
Waga 350 kg
Szerokość cięcia 92 cm
Regulacja wysokości cięcia 20-120 mm (6 pozycji)
Wymiary 231x101x151 cm
Prędkość od 0 do 9 km/h (przód) oraz od ) do 5 km/h (tył)
Promień skrętu 65 cm
Do pobrania
instrukcja Apache
Opinii (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Może zainteresują Cię podobne produkty...