Razem (brutto): 0,00 zł
opis produktu

3 lata gwarancji

Wytrzymałe ale równocześnie kompaktowe i zwrotne kosiarki. Idelane do częstego użytku w otoczeniu domowym, na obszarach średniej wielkości (do około 4000-5000 m kw.) Zaprojektowane przy użyciu tych samych rozwiązań technologicznych , jak w modelach do zastosowań profesjonalnych, łączą w sobie doskonałe osiagi i komfort, czyniąc pracę czystą przyjemnością.  

  • Przekładnia hydrostatyczna Hydro Gear uruchamiana pedałem bez konieczności odrywania rąk od kierownicy, dzięki czemu zapewnia się większą kontrolę nad maszyną oraz bezpieczeństwo.
  • Pedał sprzęgła uruchamiany jest hydrauliczne, co pozwala na ograniczenie nieoczekiwanej i niebezpiecznej zmiany prędkości.
  • Maksymalna ergonomia pracy operatora, dzięki szerokiemu wejściu, pedałom wyłożonym materiałem antypoślizgowym, regulowanemu siedzeniu, oraz zestawowi przycisków i dźwigni sterowania umieszczonych w zasięgu ręki.
  • Zbiornik trawy można opróżniać bezpośrednio z siedzenia kierowcy..
  • Szerokie koła posiadają specjalnie zaprojektowane bieżniki, które nie niszczą trawy, po której jedzie kosiarka.
  • Prędkość regulowana jest przy użyciu podwójnego pedału działającego bezpośrednio na napęd hydrostatyczny. Dzięki temurozwiązaniu można zmieniać kierunek jazdy i kontrolować prędkość jazdy również podczas opróżniania kosza.
  • System 7-stopniowej regulacji wysokości zespołu tnącego kontrolowany jest przez sprężynę umożliwiającą podnoszenie i opuszczanie bez wysiłku przy pomocy wygodnej dźwigni.
  • Mielenie jest dostępne w standardzie.
  • Hak holowniczy dostarczany wraz z urządzeniem.

 

*Warunki gwarancji to między innymi: - 36 miesięcy przy zakupie konsumenckim - 12 miesięcy przy zakupie niekonsumenckim.- konieczność dokonywania płatnych przeglądów przed upływem 12 i 24 miesiecy ( w przypadku 36 miesięcznej gwarancji).

czytaj więcej
Dane techniczne
Napęd hydrostatyczny
Waga 198 kg
Napięcie 12V
Szerokość cięcia 92 cm; dwa noże
Regulacja wysokości cięcia 25-80mm
Koła przednie 15x5,00-6 / tylnie 18x8.5-8
Wymiary 249x96x113 cm (bez kosza)
Kosz 290 l
Funkcje zbieranie do kosza, mielnie
Promień skrętu 80 cm
Zbiornik paliwa 7 l
Moc robocza traktorka b.d.
Jazda po zboczach o nachyleniu do 10o (17%)
Licznik godzin bd
Silnik Emak K1600 OHV; 452 cm3; jeden cylinder
Mielenie w standardzie
Do pobrania
instrukcja OM93/16K
instrukcja silnik Emak K1600
Opinii (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Może zainteresują Cię podobne produkty...