Razem (brutto): 0,00 zł
opis produktu

DO INTENSYWNEJ PRACY.  Kamikaze to Hiszpańska marka producenta specjalistycznych narzędzi i urządzeń dla ogrodnictwa i rolnictwa.

Piła na aluminiowym wysięgniku doskonale sprawdzi się w niewielkim ogrodzie, jak i w zastosowaniach profesjonalnych, np. w sadach i pracach komunalnych. Dostęne są ostrza na wymianę (kod: 6537)

Piła o zagiętym ostrzu o długości 36 cm oraz z przednim oraz tylnym zębem.

Ze względu na znaczą długość wysięgnika oraz specjalny tylny ząb przycinający na ostrzu piły, jest to idealne narzędzie do pracy w lesie oraz w przypadku grubszych gałęzi, gdzie tylny ząb zwiększa higienę cięcia okrzesywanych drzew.

Wysięgnik teleskopowy o długości całkowitej 3x2 m - 6 m

Pochwa zabezpieczająca na wyposażeniu.

 

  • Aluminiowy wysięgnik pokryty gumą w celu zapewnianie komforotwej obsługi, nawet bez użycia rękawic. 
  • Rura wysięgnika posiada owalny kształt co optymalizuje stosunek wagi, wytrzymałości i sztywności. Dodatkowo na wysokości blokady rura jest dodatkowo wzmocniona.
  • Ostrza wykonane są ze stali typu SK-4 o dużej zawartości węgla z twardą powłoką z chromu zapobiegającą korozji.
  • Czyste i precyzyjne cięcie pozostawia powierzchnię drewna gładką, co zapobiega chorobom drzewa i umożliwia szybkie zabliźnienie gałęzi.
  • Zęby są ostrzone klasyczną japońską technologią, tak aby zminimalizować tarcie między ostrzem, a drzewem. Zwiększa to precyzję cięcia oraz jego regularność, nie uszkadzając drzewa.  Ostrze jest hartowane indukcyjnie w celu maksymalnego wydłużenia jego trwałości.

 

 

 

 

czytaj więcej
Opinii (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Może zainteresują Cię podobne produkty...