Razem (brutto): 0,00 zł
opis produktu

OFERTA DOTYCZY WTŁĄCZNIE JEDNOSTKI NAPĘDOWEJ. ZAPRASZAMY DO OTWORZENIA ZAKŁADKI POLECANE PRODUKTY W CELU ZAPOZANIA SIĘ Z PRZYSTAWKAMI I WYBRANIA OPTYMALNEJ DLA SIEBIE OFERTY.

Jednostka napędowa, która umożliwa zastosowanie kilku przystawek, a cały zestaw to prawdziwe urządzenie wielofunkcyjne.  Idealnie nadaje się do koszenia trawnika, przycinania żywopłotów, cięcia gałęzi krzewów oraz wydmuchiwania liści czy śmieci. System szybkiego podłączania “no tool”, pomaga w szybkim przestrojeniu i efektywnej pracy.

  • Silnik 2-suwowy o pojemności skokowej 25,4 cm3 i mocy 1,2 KM (0,9 kW), charakteryzujący się wysokim i liniowym momentem obrotowym również przy niskich prędkościach obrotowych.
  • Tłok z 2 pierścieniami tłokowymi, z odlewanym cylindrem pokrytym niklem, kutym korbowodem i wałem korbowym: gwarancja wytrzymałości i trwałości.
  • Maszyna wyposażona w system szybkiego podłączania “no tools”: to mechanizm opracowany z myślą o podłączaniu 4 różnych przystawek bez konieczności użycia narzędzi.
  • Aluminiowa osłona wału o średnicy 26 mm z antywibracyjnymi, samosmarującymi tulejami, które zapewniają płynny ruch wału napędowego, a tym samym większy komfort operatora. Aluminiowa przekładnia kontowa z trzpieniem gwintowanym M10, zaprojektowana w celu optymalnego przenoszenia mocy do urządzenia tnącego.
  • Mechanizm “EasyOn”: składający się z podwójnej sprężyny w obudowie rozrusznika w połączeniu z mechanizmem wyposażonym w dwie zapadki zapewnia mniejszy wysiłek przy każdorazowym szarpnięciu i szybki zapłon wymagający zaledwie kilku skoków.

 

 

czytaj więcej
Dane techniczne
Pojemność silnika 25,4 cm³
Moc silnika 1,4 KM - 1,1 kW
Waga 4,9 kg
Średnica osłony wału 26 mm
Wyposażenie w opcji: kosa, nożyce do żywopłotu, dmuchawa, przedłużka wału; okrzesywarka
Pojemność zbiornika paliwa 0,64 l
Kierownica rękojeść
Moc użyteczna urządzenia 1,2 KM - 0,9 kW
Do pobrania
instrukcja BCH250D
Opinii (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Może zainteresują Cię podobne produkty...