Razem (brutto): 0,00 zł
opis produktu

Odżywka uniwersalna o ulepszonej formule do przedłużania trwałości kwiatów ciętych w pojemnikach w kwiaciarni. Skoncentrowana, polecana do pojemników w hurtowniach i kwiaciarniach. Stymuluje pobór wody przez łodygę, dostarcza substancji odżywczych niezbędnych do naturalnego rozwoju pąków w czasie okresu dystrybucji. Zabezpiecza przed przedwczesnym otwieraniem się pąków. Utrzymuje wodę w czystości, bez przykrego zapachu.
Powtórne podcinanie łodyg nie jest konieczne. Redukuje odpady do 50% w porównaniu z używaniem samej wody. Wydłuża okres dystrybucji i sprzedaży. Oszczędza pracę i wodę. Ułatwia mycie wazonów.
Kwiaty mogą stać w roztworze Chrysal Professional 2 do momentu sprzedaży. Do aranżacji i kompozycji na gąbce należy używać Chrysal Professional 3, który zapewni pełen rozwój pąków.

Trwałość roztworu – 5-7 dni w zależności od temperatury.
Do dozowania polecamy ręczną pompkę, która zapewnia precyzyjne stosowanie preparatu.
dozowanie: 5ml na litr wody

ekonomiczne opakowanie 20L BAG-IN-BOX – wystarcza do sporządzenia 4000 litrów roztworu.
W zestawie ręczna pompka GRATIS do pierwszego zakupu.

Uwaga!
Nie stosować preparatu w metalowych pojemnikach (np. z cynku, miedzi, aluminium).


 

Pełen asortyment profesjonalnych środków CHRYSAL dla producentów i kwiaciarni znajdziecie Państwo na stronie www.chrysalsklep.pl

 

Producent: Chrysal International BV

CHRYSAL to marka środków do kondycjonowania i przedłużania trwałości kwiatów ciętych, produkowanych przez holenderską firmę Chrysal International BV, powstałą w 1929 roku. Odżywki do kwiatów ciętych Chrysal wprowadzono na rynek w 1950 roku. Efekty ich działania były rewolucją w uprawie kwiatów. Stosując je, trwałość kwiatów można znacznie przedłużyć, w przypadku niektórych gatunków nawet dwukrotnie!

czytaj więcej
Opinii (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Może zainteresują Cię podobne produkty...