Razem (brutto): 0,00 zł
opis produktu

UWAGA! Zdjęcie poglądowe. W standardzie jest jednostka napędowa oraz kkoła 4x10" oraz glebogryzarka 60cm (69219088) z szybkozłączem.

Optymalne zastosowanie w każdej porze roku

Mikrociągniki jednoosiowe Oleo-Mac/Nibbi to oferta dla wymagających. Większość tradycyjnych maszyn do prac w ogrodzie posiada ograniczoną funkcjonalność, : koszenie, kultywacja, orka, odśnieżanie, zamiatanie etc. Natomiast mikrociągniki jednoosiowe przy odpowiedniej ich adaptacji mogą być wykorzystywane przez cały rok i to do wszystkich tych funkcji.

Urządzenia te są przeznaczone przede wszystkim dla ogrodników, sadowników, rolników oraz do niektórych prac komunalnych.Użytkownicy mikrociągników Oleo Mac zyskują możliwość samodzielnego „wyznaczania” zadań swojej maszynie.

Prosta i mocna konstrukcja ciągnika wyposażonego w niezależny wałek odbioru mocy (WOM) umożliwia montaż wielu przystawek w ciągu kilku minut, bez konieczności użycia jakichkolwiek narzędzi.

Niezawodność maszyny jest również gwarantowana poprzez zastosowanie profesjonalnych silników Honda.

Obsługa mikrociągników Oleo Mac jest niezwykle łatwa dzięki wygodnemu (obracanemu o 180 stopni) uchwytowi, który umożliwia przystosowanie maszyny pracującej z przystawką z przodu do pracy z przystawką zamontowaną z tyłu w pół minuty (bez użycia narzędzi).

Operator ma również do dyspozycji duży zakres prędkości i dzięki wielostopniowym skrzyniom biegów, może precyzyjnie dobrać prędkość maszyny, która będzie dla niego optymalna do wykonywanej pracy (prędkości w zakresie od 1,05 km/h do 4,41 km/h).

Dyferencjał

W modelu MH 450/KAM7S zastosowano dodatkowo mechanizm różnicowy z blokadą, który przekazuje jednakowy moment obrotowy na oba koła napędowe. Jeśli któreś z kół straciłoby przyczepność bądź nie dotykałoby nawierzchni (co znacznie zmniejszyłoby mobilność ciągnika w trudnym terenie), problem ten łatwo rozwiąże blokada mechanizmu różnicowego. Po jego zablokowaniu ciągnik będzie zachowywał się tak, jakby miał sztywną oś, co pozwoli pokonać napotkaną przeszkodę.

Bezpieczeństwo

Oleo Mac zadbał również o bezpieczeństwo użytkownika stosując następujące elementy układu bezpieczeństwa: prosty i skuteczny wyłącznik silnika, blokadę sprzęgła oraz, co niezwykle istotne, blokadę włączenia wałka odbioru mocy (uniemożliwiającą przypadkowe włączenie biegu wstecznego, jeśli napęd wałka odbioru mocy jest włączony i na odwrót).

 

czytaj więcej
Dane techniczne
Napęd przekładnia zębata smarowana olejem
Pojemność silnika HONDA GX 200 200 cc
Rozruch mechaniczny
Biegi 2 biegi do przodu do 2,52km/h + 2 biegi do tyłu do 2,66 km/h
Waga w komplecie z kołami i glebogryzarką około 120 kg
Koła w standardzie 4,00-10"/ opcjonalnie 5.00-10"
Funkcje dyferencjał; niezależny wałek odbioru mocy WOM
Sprzęgło stożkowe
WOM 973 obrotów na minutę
Kierownica odwracalna o 180 stopni
Zbiornik paliwa 3,0 l
Zbiornik oleju 0,6 l
Do pobrania
instrukcja MH450_KAM7S_KAM13S
Opinii (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Może zainteresują Cię podobne produkty...